top of page
Cover website.png

HAKKIMIZDA

Son zamanlarda uluslararası pazara sunulan Hexon ürünleri, küresel pazar niteliklerini ve standartlarını karşılamak için geleneksel olarak yeniden tasarlandı. Marka, motor yağları, şanzıman yağları, dişli yağları, çok amaçlı yağlar, gresler vb. ana ürün yelpazesinin yanı sıra, potansiyel alıcıların özel ihtiyaçlarını karşılamak, satış stratejilerini desteklemek ve işletmelerine fayda sağlamak için genişlemektedir.

 

Sonunda, Hexon madeni yağları, üstün teknoloji ürünleri üretirken, aktif endüstrilerin ve hevesli profesyonellerin kayda değer gelir elde etmelerine ve faaliyetlerini artırmalarına yardımcı olarak uluslararası pazara giderek daha fazla açıldı.

BİZİ FARKLI KILAN NELER

Müşteri Memnuniyeti

Kalite Güvencesi

Güven ve Şeffaflık

Müşteri memnuniyeti vazgeçilmezdir. Ürettiğimiz her üründe müşteri odaklıyız. Distribütörlerimiz, bayilerimiz ve son kullanıcı müşterilerimiz için mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya odaklandık.

İşimizi yaparken etiketten konteynere kadar kaliteden ödün vermiyoruz. Ayrıca çevreye ve insan sağlığına büyük önem vererek çevre dostu bir marka olduğumuzun altını çiziyoruz.

Ürünlerimizi hammadde tedariğinden, üretimden satışa kadar şeffaf bir politika ile müşterilerimize sunarak güveninize layık olmaya çalışıyoruz.

bottom of page